Новая Почта - Ціноутворення

1

Добрий день! хочу звернутись до людей і виразити своє незадоволення НП! Відправляв собі холодильник з одного міста в інше, вказав виклик курєра та адресну доставку (розуміючи здорожчання відправлення). При відправленні я вказував фактичні габарити та фактичну вагу 56кг. І так давайте до кульмінації - обємна вага 135.4кг, вдумайтесь обємна вага "ПОВІТРЯ" ! НП ви ДОЛБ**ОБИ - головою вдарились? вартість доставки холодильника з обрештовкою 1140 грн - при фактичній вартості аналогічних б/у холодильників 2000-2500 грн.. Я оплатив шакалам цю вартість, нехай подавляться. Я не збіднію, а їм "сам" (літер.слово) подам бідолахам, щоб їсти мали. Приїхав цей холодильник, і два "ОБГОЛОДАВШИХ курєра" - на скільки мені відомо доставка "двері-двері" це двері підїзду (якщо це багато поверхівка) ці недокурєри вигрузили за 10 метрів від дверей підїзду і стоять чекають поки їм заплатять. На рахунок домовитись з цими "жлобами" за оплату занести холодильник в квартиру, вони НАГЛО сказали 300грн. при тому що занести - немає ніяких проблем (і грузовий ліфт - на поверх їде 35 секунд і широкі двері в квартиру). За дві хвилини 300грн. Ну ладно я вже не став цих ЖЛОБІВ годувати, і заніс сам, щоб розуміли мою комплектацію - худий і 75кг - я виніс холодильник 56кг на 2*-й поверх САМ.

Не пройшло і тижня - пересилають мені один листок А5 формату через НП на відділення яке поруч, і вже ось це мене збісило остаточно! Вартість доставки (наложеного платежа НЕМАЄ) - 60грн. (УКРПОШТА - 10грн за терміновий замовний лист) А вагу вони вказали 0,5 кг - за лист А5 формату.

Люди я розумію - багато хто буде критикувати мій текст - але я прошу вдуматись: НП на Вас заробляє колосальні статки, розводить народ як лохів, я все таки надіюсь що буде таких скарг і висловлення з незадоволенням 10-100-1000шт і можливо люди почнуть "забивати" на послуги НП - щоб заставити бідолах поштарів не розводили народ як лохів.

Академгородок

Комментарии

Если у вас не было указано в накладной подем на етаж, то курер имеет полное право отказать в подъёме. Если до 30 кг то курьер поднимит самостоятельно.

Проверьте корректность заполняемых полей!
Вы можете добавить свой комментарий к этой жалобе. Пожалуйста, Проверьте
правописание перед публикацией комментария !