Новая Почта - Утеря посилки

0

Купував мотоцикл в м.Хмельницький (мот розмитнений з пакетом документів для постановки на облік). ТЗ транспортував своїм транспортом, та так сталося, що документи були готові не всі, домовилися зв «фірмою-продавцем», що по готовності, мої документи будуть відправлені Новою поштою.
Отримав ТТН відправлення (59000528900758) – Нова пошта втратила цю посилку. 07.07.2020 Написав претензію. До цього часу: 09.09.2020 відповіді не отримав. Мені ніхто не дзвонив, сам дзвонив сьогодні вже в четвертий раз. Пообіцяли що передзвонить керівник, але ніхто так і не передзвонив. Перед цим дзвонив, сказали, що нова пошта погодилася з своєю провиною, і готова виплатити 200грн (розмір оціночної вартості), і сказали очікувати дзвінка з служби претензій, (ніхто не зв’язувавсь), при цьому в претензії був доданий документ, підтверджуючий мною оплату за транспортний засіб в розмірі 41750грн.
На разі, маю транспортний засіб, на якому не маю права їздити, так як реєстраційні документи втрачені службою Нова Пошта. Так як поніс великі матеріальні втрати, звернувся до юриста, та готую судовий позов.
Дуже не задоволений роботою претензійної служби «Ново пошта», та прикладу всіх зусиль у розповсюдженні даного випадку засобами масової інформації.

ул. Соборная, 64а
Проверьте корректность заполняемых полей!
Вы можете добавить свой комментарий к этой жалобе. Пожалуйста, Проверьте
правописание перед публикацией комментария !