Comfy - Обслуговування

0

Претензія до сервісу, їх компетенції і відношення сервіс менеджерів до клієнтів.

Купив 2 кондиціонери з установкою.
Почалось все з того, що 15.07.2021 приїхавши встановлювати майстри заявили, що у них заявка на встановлення тільки 1 кондиціонера, хоча я проплачував за 2. Після доволі тривалих розмов майстра зі своїм керівництвом - почали встановлювати обидва. Встановили, перевірили - все норм, працює, холодить. Зважаючи на те що ми одразу поїхали з дому, не користувались пристроєм 2 дні. В суботу 17.07.2021 повернулись - ввімкнули і через декілька годин побачили, що на підлозі величезна калюжа і з одного з кондиціонерів тече вода. Одразу вимкнув та подзвонив на гарячу лінію і повідомив про ситуацію. Оператор прийнявши заявку повідомила, що зі мною зв'яжуться в понеділок 19.07 бо по суботах вони не працюють. Ніхто не зв'язався, у вівторок сам набрав, сказали передзвонять, та ж сама ситуація і в середу. Все те ж (періодично дзвонив в колцентр і мені розповідали одну і ту саму історію) повторювалось до 29.07 - коли оператор колцентру повідомила дослівно: "Я бачу, що менеджер бачив вашу заявку і чомусь її проігнорував. Я створю нову заявку" - це ж як, кУрча, розуміти - проігнорував? що це таке?
Наступного дня 30.07 мені передзвонив установщик і почав розповідати, що то моя проблема, бо ті хто встановлював мені трасу якось неправильно встановили сіфон і його потрібно почистити - але у мене немає ніякого сіфона і траса для відводу води виходить на вулицю. Коли він зрозумів, що така відмазка не проканає - сказав, що зможе приїхати в понеділок 02.08. Зранку сам його набрав уточнив чи все в силі, він підтвердив що буде у 2й половині дня. Після 18-00 знову його набрав - сказав, що їде вже до мене і після цього ігнор дзвінків, наступного дня знову ігнор і скидання дзвінків. Дзвоню в колцентр, оператор каже, що створює нову заявку і протягом дня мені обов'язково передзвонить менеджер комфі. Як ви розумієте, знову ніхто не дзвонить. Наступного дня все повторюється і ніхто до сих пір не передзвонив.
Сьогодні викликав іншого майстра, заплатив 600 грн, тепер все працює добре.

Загалом 3 тижні нервів та 600 грн витрат і величезне розчарування в продавці. Це була моя остання покупка в цій мережі.

Перевагою цієї мережі раніше вважав сервіс, можливість купити все в одному місці та не витрачати час. Купити будьякий товар представлений у них можна і просто в інтернеті, навіть дешевше, а за послугами сервісу звернутись до КОМПЕТЕНТНИХ компаній, теж скоріш за все дешевших - тільки потрібно витратити трохи власного часу на пошук, але, як виявляється, в кругову, це зекономить і час, і нерви, і гроші.
Не раджу зв'язуватись з цим магазином, бо вони зацікавлені тільки в тому щоб впарити товар.
Якщо хочете отримати сервіс - то це не до цієї компанії, краще організуйте його собі самі.

Проверьте корректность заполняемых полей!
Вы можете добавить свой комментарий к этой жалобе. Пожалуйста, Проверьте
правописание перед публикацией комментария !