Мист Экспресс - Не доставили посилку

0

15.07.2021 р. мені прийшло повідомлення, про те, що 15.07.2021 року мені на протязі дня передзвонить кур‘єр Міст експрес та повідомить час доставлення мого замовлення. Так як, мене не було в місті, я зателефонувала на гарячу лінію вище вказаноі служби доставки, та попросила оператора перенести отримання мого відправлення на наступний день чи на відділення в моєму місті. На що оператор мені відповіла, що на відділенні моє замовлення кур‘єр залишити не може і що доставка замовлень в моє місто робиться тільки по четвергам. Тоді я попросила оператора поставити примітку по доставці на 22.07.2021 року. Сьогодні 22.07.2021 року я дзвоню на гарячу лінію Міст експрес з запитанням, коли буде доставлено моє замовлення, на що оператор мені повідомила, що моє замовлення вже готується на відправку до магазину в якому я робила замовлення.
Оператор при розмові зі мною 15.07.2021 року не попередила, що 22.07.2021 року посилку вже мені нема змоги відправити в зв’язку з простроченням термінів доставки.
Так як, я не отримала своє замовлення, з вини Міст експрес я втратила знижку на товар, який я замовляла в Інтернет магазині.
Не рекомендую дану службу доставки, та буду звертатись зі скаргами на якість обслуговування клієнтів Міст експрес у всі можливі інстанції.

Проверьте корректность заполняемых полей!
Вы можете добавить свой комментарий к этой жалобе. Пожалуйста, Проверьте
правописание перед публикацией комментария !