Киевстар - Мошенничество со стороны компании

0

Мошенничество со стороны Киевстар! Не возвращаются ошибочно зачисленные на неправильный счет деньги пользователя. Киевстар в течение месяца тянул с решением вопроса по возврату средств. В конце концов отделался пространной отпиской с отказов возвратить деньги. Неверная оплата произведена 30.09.2021 в 23:57:14. 01.10.2021 было подано заявление о возврате средств. Специально для Киевстар - основанием для разрешения ситуации есть письменное заявление абонента!

Ответ Киевстара: "Дякуємо Вам за звернення!

Будь ласка, зверніть увагу, при зверненні через форму «Відгуки» сайту www.kyivstar.ua можливо отримати консультацію виключно загального характеру.
Шкодуємо, що приводом для написання Вашого листа стало помилкове поповнення коштів.
Повідомляємо, що поповнення рахунку є дією, що вчиняється за ініціативою абонента та на його розсуд. Абонент несе відповідальність за зміст проведених ним дій, оскільки скасування підтверджених абонентом і успішно виконаних технічним обладнанням компанії «Київстар» операцій при поповненні рахунку не можливо. Відтак, поповнюючи рахунок, абонент має бути максимально уважним і не допускати помилок, оскільки особисто відповідає за правильне зазначення інформації про номер особового рахунку.
З огляду на викладене, у компанії «Київстар» відсутні правові підстави для втручання або скасування здійснених абонентом дій при поповненні рахунку.
Заздалегідь дякуємо за розуміння!
"

Вопрос до сих пор не решен!

Проверьте корректность заполняемых полей!
Вы можете добавить свой комментарий к этой жалобе. Пожалуйста, Проверьте
правописание перед публикацией комментария !