Киевстар - Замість списання коштів по тарифу бере постійно за дзвінки.

1

Доброго часу доби усім. Проблема наступна: було поповнено рахунок на суму, вищу від вартості сплати тарифу. Але тариф не оплачувався. Я постійно перевіряв в додатку "mykyivstar". Після майже 6 годин очікування я прийшов до висновку, що, мабуть, потрібно почати користуватись послугами, щоб списались кошти по тарифу.
Але ж ні. Було списано денний тариф. При чому тричі. На наступний ранок зв'язався з оператором. Мені ж сказали, що я сам винен. Бо потрібно після поповнення рахунку вимкнути мобільний інтернет, не користуватись дзвінками протягом доби! І тоді буде списано кошти згідно тарифного плану. Добавлю переписку з оператором. (див. Вкладення) також добавляю скріни з додатку, де вказано списання коштів, де видно, що 5год, 49 хв годин на рахунку було коштів більше, ніж вартість тарифу. Але тариф не було нараховано, а просто продовжили списувати гроші за хвилини і мегабайти. Мало того, що 4г інтернет навіть в київській області далеко не всюди працює, мало їм того, що в потязі їдеш в будь-якому напрямку взагалі без зв'язку, так ще й займаються таким виманюванням коштів. Хотів написати скаргу безпосередньо на сайті київстару, але, щоб зареєструватись/відновити якийсь старий пароль - ти маєш отримати листа від київстару на пошту. Але лист пише "вислано", але він не приходить. Тобто просто таким чином не хочуть псувати собі картинку купою скарг. Жахлива ситуація, коли в країні така монополія у мобільних операторів. До клієнтів відносяться, як до сміття. "київстар" не рекомендую нікому.

Комментарии

у меня было подобное-только легче-я не пользуюсь интернетом и пополняла 40 гр. . Пополнила ,смс пришла,через час думаю звонить по делам,а они снимали по 3 гр. за звонок,ну я и поленяла.Доказывать бесполезно,у них такие хитрые махинации-просчёты запланированные уже более 10 лет!-только с каждым новыми пакетами-всё "гнилее" -их условия.Но в монополии мы их не сломаем...Они кк наше правительство и бюрократия-ненасытные!...

Проверьте корректность заполняемых полей!
Вы можете добавить свой комментарий к этой жалобе. Пожалуйста, Проверьте
правописание перед публикацией комментария !