flowers.ua - Привезли перемерзші квіти

0

Доставили перемерзші квіти, які простояли 3 години. Хоча пробували спасати всіма відомими способами. На представлені їм фото сказали, що у них свої фото де квіти свіжі. відгук у них на сайті залишити можливо лише позитивний, негативні блокують!

Ответ от Flowers.ua Представитель компании 18.01.2022

Нам дуже шкода, що так сталося. Ми використовуємо лише свіжу квітку, яку нам постачальники привозять щодня. Перед доставкою квіти були свіжими, кур'єр превозив їх у захисній плівці.
За квітами обов'язково потрібен належний догляд, тому що без достатньої кількості води вони можуть швидко зав'янути. Важливо не просто занурити кінці стеблів у воду, а поставити букет у простору ємність, наповнену водою, зняв упаковку та розв'язати квіти, щоб створити для них сприятливі умови. Потрібно ставити троянду у високу вазу, ідеально, щоб вода покривала 2/3 стебла, також слідкувати за кількістю води, тому що квітка "п'є" воду і підливати її у випадку необхідності. Так багато води не потрібно, якщо квітка стоїть у прохолодному приміщенні, а в приміщеннях, де є обігрівальні прилади і сухе повітря, потрібно забезпечити квітку вологою.
У будь якому випадку, з Вами зв'яжеться наш фахівець відділу якості для залагодження питання.
Проверьте корректность заполняемых полей!
Вы можете добавить свой комментарий к этой жалобе. Пожалуйста, Проверьте
правописание перед публикацией комментария !