Нахабна крадіжка товару з відправлення та відмова у компенсації!
Замовляв товару у магазині UVAPE, 1 вейп та 2 однакових наборів для самозамісу, замовлення було передплачено на сайті. У посилці було 1 вейп та 1 набір для самозамісу, 1 набір було вкрадено працівниками НП, вартість вкраденого товару 240 грн. Пакування було розрізане та неохайно заклеєно скотчем, розрів був такого розміру, через який можна витягнути товару(набір для самозамісу). Подав претензію, але у компесації вкраденого товару було відмовлено. Керівництво захищає та покриває своїх злодіїв...