Watsons - Мошенничество

1

Посетила магазин 02.12.2013г. С покупками подошла на кассу, и на 5 продуктах мне насчитали дополнительно 40грн. На мой вопрос: "Почему?", кассир ответил, что ценники уже не действительны. Блеск для губ уже стоит на 20грн. дороже и т.д. В магазине стоят продавцы - в носу ковыряют, покупателей почти нет, но никто не спешит поменять недействительные ценники. Извинений, конечно же, я тоже не услышала. Больше я туда не пойду и всех знакомых предупрежу.
Кстати, в это же время на Отрадном проспекте совсем другая картина. Продавцы приветливые, ценники успели поменять и консультируют при необходимости.

Героев Севастополя

Комментарии

Я Гривна Тамара Олексіївна, вчора будучи в магазині на Щербакова 53 купувала ватні диски. При покупці я звернулась до дівчини що була в залі вона виявилась завідуючою, щоб вона пояснила мені питання щодо цінника під дисками чи співпадають ціни, вона мені сказала шо так. Але при цьому вона була різкою зі мною, нервовою, навіть підняла на мене голос. В мене піднялвся тиск, після магазину я поїхала в лікарню, мені було зле.На касі коли я розраховувалась виявилось, що цінник не відповідав товару, добре шо старший продавець дєвочка мені все правильно розказала, я поняла, а то зовсім та директорша мене запутала.ну слава богу розчиталась. більше в той магазин не піду купувати через ту брехливу і злу директоршу, а як і піду то до тої дєвочки шо все мені розтолкувала, а не брешуть як ота. Оце таке зараз керівництво, думають тільки про себе, а пенсіонеркам зовсім не допомогають, добре шо є ще хоч трошки таких дєвочок як на касі, що мене зрозуміла і розказала мені, розтолкувала мені. Зверніть будь-ласка увагу на мою заяву, зробіть шось з тою завідуючою, а то в мене внучка в прокуратурі робить, я туди пісьмо напишу. Дякую

Проверьте корректность заполняемых полей!
Вы можете добавить свой комментарий к этой жалобе. Пожалуйста, Проверьте
правописание перед публикацией комментария !