Алло - Погане обслуговування погана техніка

0

08.09.2022 був куплений смарфон Ксіомі редмі 10. 06.11.2022 перестав працювати тачскрін. При звернені до даного магазину було порушено ряд моїх прав як споживача:
1. працівниця магазину Солдатихіна Аліна Сергіївна спілкувалася зі мною на російській мові всупереч законів України.
2. При огляді смартфону нею було знайдено начебто подряпину, якої не було, зауважу телефон знаходився у сіліконовому чохлі від виробника з початку покупки, також нею було знайдено сліди використання бокової клавіатури (телефон у чохлі). На запитання де це все відповідь "Я нашла, Я вижу". Але ще раз зауважу телефон з моменту покупки у чохлі і з захисним склом. Відповідь вразила, телефон подряпав чохол?
3. Навзаєм не було надано смартфону, було запропоновано кнопочний телефон! На прохання надати список товарів з яких утворюється обмінний фонд, довго копирсалася у комп'ютері потім надала список 3-х кнопочних телефонів, виходячи з того як довго проглядався список наявні смартфони було видалено.
4. В акті приймання товарів написано що ми досягли згоди що я зобов'язана з'явитися до магазину після погодженого терміну але терміни вказані так і не були. На питання так коли я повинна з'явитися, відповіли що коли подзвонять.
Працівниця вела себе зухвало, впевнено у своїй безкарності, видно що закони не для них.
Дуже засмучена відношенням до покупців і якістю техніки яку там придбала. Хоча до цього неодноразово брали товар з цього магазину.
Про шо напишу свій відгук у соцсітях та не буду рекомендувати даний магазин.
Подивимося що далі заспіває сервісний центр, далі буде... Але сподіваюсь що моя проблема як мога скоріше вирішитися, і я повернуся до нормального мобільного життя.

Проверьте корректность заполняемых полей!
Вы можете добавить свой комментарий к этой жалобе. Пожалуйста, Проверьте
правописание перед публикацией комментария !