Интернет - магазин«shtepcel» - Не возвращают деньги за товар

22

Після запевнення 26.07.2012р. з телефону +306734774 працівника інтернет-магазину «Shtepcel»( e-mail: shtepcelshop@gmail.com ) відповідно http://shtepcel.com.ua/public/subcategory/37, знаходиться в м.Київ), що акційний, двухстандартний (CDMA+GSM) Nokia 6700 VIP Silver телефон срібного кольору –саме те, що мені треа, я перерахував 27.07.2012р. на рекомендовану карту за №4405885818453026 суму шістсот дев’яносто вісім гривень.30.07. через Нову Пошту я отримав неясного кольору, GSM стандарту без технічного паспорту чи опису і сумнівної якості. Та ще й з іншої, не Київської адреси.31.07. я повернув товар за адресою відправника (м.Кривий ріг, від.№1, вул. Купріна, 123б) та повідомив № накладної СМС по тел.+380673434774.До цього часу товар не забрали. Неодноразові дзвінки і розмова з головним менеджером про доплату, яка в три рази перевищує вартість оплаченого –мене не влаштовує.
В перелік товарів належної якості, що не підлягають обміну (поверненню) відповідно Додатоку N 3 до постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 р. N 172 ) Nokia 6700 VIP Silver не входить.
Вимагаю повернути кошти, або згідно діючого законодавства відповісти письмово на вищевказану (v_sav@ukr.net, та м.Вінниця. пр.Юності, 55кв.85)адресу та окрім того вимагаю надати всі данні (свідоцтво, адреса, власник, тощо) для подальшого вирішення питання в суді

14.08.2012

e-mail: shtepcelshop@gmail.com
shtepcel.com.ua

Комментарии

Добрый день, Савченко Виктор
Мы ценим мнение каждого нашего клиента и стараемся каждому обеспечить качественный сервис и предоставить техническую поддержку. У нас есть некоторые недочёты, и мы над ними работаем.
Но рассмотрев Вашу ситуацию, могу сказать, что все характеристики товара описаны у нас на сайте и полностью соответствуют характеристикам продукции и не корректируются. В описании нет CDMA связи и никогда не было. Указано, что два активных модуля, имеется ввиду две карточки, два GSM модуля.
Поэтому не надо перекладывать на нас вину за счёт своей невнимательности.
Согласно законодательства, сложная электроника не подлежит возврату после потребления.
Получая товар на Новой Почте Вам предоставляется возможность его проверить.

С Уважением,
Дмитрий
qt.manager@gmail.com

22.08.2012 Victor

Стаття 12. 4. У разі реалізації продукції поза торговельними або офісними приміщеннями продавець (виконавець) повинен повернути сплачені гроші без затримки не пізніше тридцяти днів з моменту повідомлення споживачем про розірвання договору. Споживач має право не повертати продукцію або результати роботи чи послуги до моменту повернення йому сплаченої ним суми грошей.
Стаття 13. 2. Перед укладенням договорів на відстані продавець (виконавець) повинен надати споживачеві інформацію про:
1) найменування продавця (виконавця), його місцезнаходження та порядок прийняття претензії;
2) основні характеристики продукції;
3) ціну, включаючи плату за доставку, та умови оплати;
4) гарантійні зобов'язання та інші послуги, пов'язані з утриманням чи ремонтом
продукції;У разі ненадання такої інформації суб'єкт господарювання несе відповідальність згідно із статтями 15 і 23 цього Закону.Стаття 14.

22.08.2012 Victor

Стаття 14.1. Споживач має право на те, щоб продукція за звичайних умов її використання, зберігання і транспортування була безпечною для його життя, здоров'я, навколишнього природного середовища, а також не завдавала шкоди його майну.
Стаття 15.1. Споживач має право на одержання необхідної, доступної, достовірної та своєчасної інформації про продукцію, що забезпечує можливість її свідомого і компетентного вибору.
8) відомості про умови зберігання;
10) правила та умови ефективного і безпечного використання продукції;
Стаття 17. 2. Споживач має право на вільний вибір продукції у зручний для нього час з урахуванням режиму роботи продавця (виконавця).
Продавець (виконавець) зобов'язаний всіляко сприяти споживачеві у вільному виборі продукції.
Забороняється примушувати споживача придбавати продукцію неналежної якості або непотрібного йому асортименту.
3. Продавець (виконавець) зобов'язаний надати споживачеві достовірну і доступну інформацію про найменування, належність та режим роботи свого підприємства.

22.08.2012 Victor

Стаття 18. 3) встановлення жорстких обов'язків споживача, тоді як надання послуги обумовлене лише власним розсудом виконавця;

4) надання можливості продавцю (виконавцю, виробнику) не повертати кошти на оплату, здійснену споживачем, у разі відмови споживача укласти або виконати договір, без встановлення права споживача на одержання відповідної компенсації від продавця (виконавця, виробника) у зв'язку з розірванням або невиконанням ним договору;
Стаття 23. Відповідальність за порушення законодавства про захист прав споживачів
7) відсутність необхідної, доступної, достовірної та своєчасної інформації про продукцію - у розмірі тридцяти відсотків вартості одержаної для реалізації партії товару, виконаної роботи, наданої послуги, але не менше п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, а у разі, коли відповідно до закону суб'єкт господарської діяльності не веде обов'язковий облік доходів і витрат, - у розмірі п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян;

22.08.2012 Victor

Стаття 19. Заборона нечесної підприємницької практики
1. Нечесна підприємницька практика забороняється.
Нечесна підприємницька практика включає:
1) вчинення дій, що кваліфікуються законодавством як прояв недобросовісної конкуренції;
2) будь-яку діяльність (дії або бездіяльність), що вводить споживача в оману або є агресивною.
2. Якщо підприємницька практика спонукає або може спонукати споживача дати згоду на здійснення правочину, на який в іншому випадку він не погодився б, така практика вводить в оману стосовно:
1) основних характеристик продукції, таких як: її наявність, переваги, небезпека, склад, методи використання, гарантійне обслуговування, метод і дата виготовлення або надання, поставка, кількість, специфікація, географічне або інше походження, очікувані результати споживання чи результати та основні характеристики тестів або перевірок товару;

Ваш телефон на сайте http://mirpodarkov.org/shop/9/desc/nokia-e71-mini?mgd_src=9766 стоит 295грн.В г.Киев по ул.Ремонтная, 8а http://catalogue.technoportal.ua/shops/559/comments.html
никаких данных о существовании магазина нет.Если что-нибудь купили-готовтесь к ответу на на любой вопрос "грузите апельсины в бочках"и конкретная интерпритация ЗУ "о защите прав потребителя."Совет: объеденяйтесь -приличная сумма кидалова-и через ходотайство общественной организации "защита прав потребителя"или т.п. письма в Территориальные управления по защите прав потребителей и областную прокуратуру о факте мошенничества и неисполнения действующего ЗУ"о защите прав потребителя."

23.08.2012 Vsctor

Уважаемый Дмитрий!!!Ви невнимательно прочитали жалобу и ЗУ "про захист прав споживачів".Ответом Вы уже игнорируете :Стаття 17. 2 и п.3 и ст.18.п.3.
Кроме того после предоплаты, получая товар обнаружено нарушение Стаття 23. п.7" відсутність необхідної, доступної, достовірної та своєчасної інформації про продукцію - "с вытекающими последствиями"у розмірі тридцяти відсотків вартості одержаної для реалізації партії товару, виконаної роботи, наданої послуги, але не менше п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, а у разі, коли відповідно до закону суб'єкт господарської діяльності не веде обов'язковий облік доходів і витрат, - у розмірі п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян;"и откуда Вы взяли, что "возврату не подлежит"? Товар возвращается до 14 дней пользования, без учета дня получения. Указать статью?
С пожеланиями честной работы(без мошенничества)и соответствующего вонаграждения!!!
23.08. Виктор

На http://advokatdnepr.com.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=92&Itemid=108 ответ в статье как вернуть качественный товар в магазин.Если предупреждаете поставщика, то услуги (Днепропетровского)адвоката и судовые издержки +моральные ложатся на предпринимателя.

25.08.2012 Victor

http://advokatdnepr.com.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=92&Itemid=108 ответ в статье как вернуть качественный товар в магазин.

06.09.2012р. повернули гроші за телефон, хоча й без 1% -відсотка за безпідставне утримання коштів .
Щиро дякую за підтримку Roma, Семена !!!

мобилка iphone 4g гадость неимоверная зарядка держит 40 минут вторая батарея даже не заряжается китайские телефоны лучше

Козлы пихают нам всякую дь и совесть их не тревожит не покупайте у этих скотов ни чего

24.09.2012 Vit

Я тоже купил подделку на айфон. Выслали конкретное бэу с @#$арапанным экраном. В ответ сказали, что это же плёнка, снимите её и всё. Поржал. С горем пополам поменяли на другую модель. Внешне лучше, в остальном - отстой. Ни одна из батарей не держит и полу часа. Честно! Из описанных функций телефон только звонит. Ни Java-приложения, ни указанный вай-фай НЕ работают. Высылали из Кривого Рога, хотя телефоны киевские. Я уже и документики кое-какие отослал кое-куда. Щас выборы, порешаются вопросы, а уж я не обеднею на эти деньги, пусть они вам будут на лекарства. ЛОХОТРОН !

04.10.2012 Яся

Купила телефон в магазине Штепсель, айфон 4 с андроид! телефон не соответствует описаниям!!!меню практически все на не русском языке, вот, что теперь делать 1600 на ветер, в подарок?! ну уж нет так все это не оставим, будем решать с помощью законов, думаю такие магазины открывать нельзя!

30.10.2012 Юра

Отличный интернет магазин с широким ассортиментом, мне все вовремя прислали и тоже сделали скидку. Проблем никаких не было! Всем доволен.

23.11.2012 Витя

Удобный сайт у магазина + большой выбор товара + удобный процесс получения товара: на сайте присмотрел необходимую единицу, заказал, приехал на пункт выдачи товара - и забрал, без утомительного ожидания! Не знаю как кто, но я не первый раз заказываю и остаюсь доволен этим интернет-магазином.

16.01.2013 олег

Вернул Штепселю iphone 4G (Wite) как выяснилось Model:F8 TV WiFi GSM-QUAD-BAND Cell Phone по причине; 1) На 16.01.2013 ІМЕІ 355869543548577 відсутній в БД, внесений в Сірий список. 2) Вітсутність позначки! ( Наявність позначки ua-ucrf під кришкою телефону свідчить, що телефони цієї моделі адаптовані (підготовлені) виробником для поставки в Україну). 3) Заявлена камера 2мП- реально не дотягивает до 0, 3. 4) Малый объём памяти телефона (не вмещается 10 фоток голимого качества) 5) Заявлен производитель США- смешно, хотя Вы так заявили (даже этот факт может являться причиной возврата) 6) Цена со скидкой 958 грн. - за Сингапурскую, самую дешёвую копию? Стоимость :F8 TV WiFi - http://mobileman.com.ua/product_info.php?products_id=463#.UPaeJPLcA9C 288грн. на столиках 300грн.- продавцы в очередь станут! Жду возврата денег в сумме 958 грн.

18.01.2013 Eleonora

Ніколи нічого не купляйте з цього сайту.Айфон 4s нікуда не годиться.Абсолютно- батарея тримає пів дня.Хочу повернути товар.

Купила в shtepcele новинку N9, была одна из первых очень довольна покупкой заказала и сразу же забрала долго ждать не пришлось, самое лучшее это цена порадовала очень. Для нового телефона когда как правило во всех магазинах держиться примерно одна стоимость. Shtepcel как всегда порадовал, стоимость, качество, обслуживание, спасибо Ваш постоянный клиент))

Согласен со всеми жалобами.Тоже купил в этом магазине подобие айфона 4G дмо редкое.Посоветуйте как вернуть деньги

Проверьте корректность заполняемых полей!
Вы можете добавить свой комментарий к этой жалобе. Пожалуйста, Проверьте
правописание перед публикацией комментария !