Тов "індастрі плюс" - Фіктивне підприємство

1

Останнім часом почастішали випадки створення або придбання громадянами суб’єктів підприємницької діяльності без наміру здійснювати таку діяльність. Фактично громадяни надають особам, які готуються до вчинення злочину з використанням фіктивного підприємства, паспорти, беруть участь у реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, відкривають банківські рахунки для обслуговування підприємства тощо, знаючи про те, що господарською діяльністю займатися не будуть. Метою створення або придбання такими громадянами суб’єктів господарювання є одержання винагороди і відсутність бажання здійснювати підприємницьку діяльність.
Одним із таких підприємств на території м. Харкова є ТОВ "ІНДАСТРІ ПЛЮС" (код ЄДРПОУ 38156994), що розпочало свою злочинну діяльність в 2012 році порушує стабільність господарського обороту та основи здійснення підприємницької діяльності, не лише завдає майнової шкоди юридичним і фізичним особам, а й сприяє відмиванню доходів, одержаних злочинним шляхом також задіяне в схемах розкрадання державних коштів через державні закупівлі.

Комментарии

Точно знаю, что такие фирмы существуют. Раньше работал в налоговой, так, что могу сказать, что это предприятие ООО "Индастри плюс" фиктивное. Никаких товаров не поставляет, работы не выполняет, просто "торгует" документами. Не сложно догадаться, кто их "крышует".

Проверьте корректность заполняемых полей!
Вы можете добавить свой комментарий к этой жалобе. Пожалуйста, Проверьте
правописание перед публикацией комментария !