ЧСП Агрофирма "Россия" - Жалоба на безнаказанные действия

0

Від:
Мешканців с. Миколаївка Бердянського району Запорізької області

Контактна особа:
Троян Ганна Володимирівна
Місце проживання:
71135, с. Миколаївка Бердянського району Запорізької області, вул. Будьонного, 4
тел. (099) 1773351

З А Я В А

До Вас звертаються мешканці с. Миколаївка Бердянського району Запорізької області за допомогою від безкарного свавілля, яке здійснює Приватне сільськогосподарське підприємство Агрофірма «Росія» в особі голови – Ніколенко А.М.
Вищезгадане ПСП Агрофірма «Росія» відверто порушує вимоги діючого законодавства щодо охорони землі. Ті землі, які були передані їм в оренду, вони неналежно та недбало використовують, що призводить до погіршення їх корисних властивостей та знищення. Агрофірма «Росія» при засіванні земельних ділянок, наданих їм в оренду жодним чином не дотримується періодичності вирощування культур, які встановлені вимогами діючого земельного законодавства, земельні ділянки також належним чином не вдобрюються.
Все це призводить до того, що після повернення вказаних земельних ділянок до їх власників, на вказаній землі неможливо буде нормально вирощувати жодних сільськогосподарських культур.
Крім того, Агрофірма «Росія» в особі голови – Ніколенко А.М. здійснює відкритий терор у відношенні мешканців селищ Бердянського району.
Для того, щоб жителі укладали з Агрофірмою договори оренди, Ніколенко А.М. використовує різні способи: від залякування та обману до підробки документів (здійснюється підробка начебто укладених договір оренди, підроблюються підписи власників, деяким власникам не виплачується орендна плата тим самим примушуючи підписувати нові договори оренди).
Крім того, керівник Агрофірми «Росія», різними способами намагається ошукати власників земельних ділянок які надали свої паї йому в оренду. Так при видачі орендної плати власники земельних паїв які отримували плату сільськогосподарською продукцією отримували продукцію непридатну до використання (продукцію яка не один рік знаходилась на складах Агрофірми, продукцію пошкоджену шкідниками та паразитами). До того ж, орендна плата, яку виплачує Ніколенко А.М. власникам, є дуже низькою.
Ніколенко А.М. відверто користується тяжким матеріальним становищем населення, а також своєю безкарністю.
Одним із способів залякування тих людей, які не захотіли передавати свою землю в оренду Агрофірмі є те, що представники Агрофірми відкрито, серед білого дня, крадуть врожай з полів, які не були передані їм в оренду.
Один з останніх таких випадків трапився з мешканкою с. Миколаївка – Троян Ганною Володимирівною. У відповідь на те, що вона відмовилась укладати з Агрофірмою договір оренди належної їй земельної ділянки, 20.09.2012 р. зі вказаної ділянки був викошений увесь врожай соняшника, який вже визрів. Зазначені дії були здійснені представника ПСП Агрофірми «Росія», чим Троян Г.В. була завдана непомірна шкода.
Про вказані зухвальні дії одразу ж був повідомлений місцевий відділ міліції, проте через декілька днів, Троян Г.В. отримала постанову про відмову в порушенні кримінальної справи, яка в теперішній час оскаржується в органах прокуратури.
Неодноразові звернення громадян як безпосередньо у Агрофірму «Росія» так і до місцевих органів влади, а також правоохоронних органів за допомогою у вирішенні вищевказаних обставин, не принесли жодних результатів: у Агрофірмі «Росія» ніхто не зважає на звернення людей, місцеві органи влади, а також правоохоронні органи не застосовують жодних дій на запобігання та присікання неправомірних та злочинних дій ПСП Агрофірма «Росія».
Зазначеній бездіяльності є просте пояснення - оскільки голова ПСП Агрофірма «Росія» - обіймав різні високі посади у Запорізькій області. Тому органи влади жодним чином не реагують на звернення громадян.
Люди не можуть знайти правди навіть у суді, який також з незрозумілих причин, відмовляє у задоволенні позовів до Агрофірми, які були підтверджені безспірними доказами.

На підставі викладеного, просимо Вас допомогти у вказаній ситуації та забезпечити перевірку діяльності ПСП Агрофірма «Росія» на предмет порушення діючого законодавства, скоєння злочинів, а також забезпечити повернення земельних ділянок їх власникам, оскільки подальше їх використання ПСП Агрофірмою «Росія» може привести до їх повного знищення.

Проверьте корректность заполняемых полей!
Вы можете добавить свой комментарий к этой жалобе. Пожалуйста, Проверьте
правописание перед публикацией комментария !